Centrum Zdrowia Ogrodowa

  • Wyłącz modyfikację
  • Zwiększ tekst
  • Zmniejsz tekst
  • Skala szarości
  • Wysoki kontrast
  • Negatywny kontrast
  • Jasne tło
  • Podkreślone linki
  • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Psycholog - Wrocław

mgr Natalia Szumska


Konsultacje: terminy dostępne w rejestracji.

Zapisy: w rejestracji lub 71 349 27 21

Rejestracja czynna w godzinach: 8:00 do 18:00

Opłata za konsultację: 150 zł

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

mgr Natalia Szumska

Dobry Psycholog Dziecięcy i Dla Dorosłych


Zapraszamy do naszej poradni zdrowia psychicznego - gabinetu psychologicznego we Wrocławiu, w którym znajdą Państwo profesjonalną pomoc psychologiczną. To miejsce, gdzie Pacjenci mogą spotkać się z psychologiem z bogatym doświadczeniem zawodowym i porozmawiać o swoich problemach w atmosferze zrozumienia. 

Nasza poradnia psychologiczna, będąca częścią poradni Ogrodowa Wrocław, oferuje szeroki zakres usług, które obejmują: konsultacje psychologiczne, prowadzenie terapii osób dorosłych i dzieci, pomoc w zakresie zaburzeń psychicznych i zaburzeń lękowych. Specjaliści naszego Centrum Psychoterapii zajmują się także terapią zaburzeń osobowości i odżywiania oraz, jeśli to konieczne, również interwencją kryzysową. Nasze działania opierają się na solidnej wiedzy w zakresie psychologii, działania ludzkiego umysłu i doświadczeniu zawodowym, które zdobywaliśmy podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim (i nie tylko) oraz podczas licznych szkoleń z zakresu psychologii.

Gabinet psychologiczny Wrocław - poradnia profilaktyki zdrowia


W Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby, zapewniając jej poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Nasz doświadczony certyfikowany psycholog-psychoterapeuta (poznawczo-behawioralny) posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, by skutecznie rozpoznać i rozwiązać trudności psychiczne Pacjenta. Prowadząc psychoterapię indywidualną stawiamy na przywrócenie równowagi psychicznej i realną pomoc w problemach emocjonalnych.

W gabinecie psychologa tworzymy atmosferę życzliwości i empatii, dając możliwość otwartego dzielenia się swoimi uczuciami i myślami. Przez regularne spotkania terapeutyczne zapewniamy krótkoterminową pomoc oraz długofalową terapię, w zależności od potrzeb i celów terapeutycznych. Czasami zdarza się, że terapia u psychologa nie wystarcza. My to doskonale rozumiemy, dlatego dla naszych Pacjentów uruchomiliśmy poradnię psychiatryczną. Psychiatra (Wrocław i okolice) pomoże Ci wyjść na prostą i zostawić problemy w tyle. 

Gabinet psychologiczny - psycholog Wrocław


Jeśli masz problemy emocjonalne, potrzebujesz wsparcia psychologicznego, porady związanej ze zdrowiem psychicznym lub rozwiązania problemu, chętnie odpowiemy na Twoje potrzeby. Czujesz, że masz obniżony nastrój; wszystko Cię przerasta? Nasi zaufani specjaliści są gotowi pomóc Ci “stanąć znów na nogi” i pokonać kryzys! Zapisz się na wizytę już dziś!

Naszym celem jest zapewnienie Ci skutecznej pomocy psychologicznej, która pomoże Ci odzyskać zdrowie psychiczne i osiągnąć harmonię w życiu. Bez względu na rodzaj trudności, z którymi się borykasz, nasza pomoc psychologiczna i pracujący w niej psycholog jest gotów wspierać Cię na Twojej drodze do dobrej jakości życia.

Konsultacja Psychologiczna, Pomoc Psychologiczna w Poradni Zdrowia Psychicznego


Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie psychologicznym przeprowadzimy dokładną ocenę Twojej sytuacji i potrzeb. Na podstawie tego zrozumienia opracujemy spersonalizowany plan terapeutyczny, który będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Będziemy Ci towarzyszyć na całej drodze terapeutycznej, zapewniając Ci wsparcie emocjonalne, zrozumienie i bezpieczną przestrzeń do pracy nad swoimi trudnościami.

Nasza praktyka opiera się na najnowszych osiągnięciach psychologii klinicznej i terapii, ale także na naszym bogatym doświadczeniu zawodowym, które zdobywaliśmy przez wiele lat. W trakcie certyfikacji i regularnych szkoleń stale doskonalimy nasze umiejętności, aby zapewnić Ci wysoką jakość usług.

W pokonaniu problemów pomoże Ci doświadczony psycholog (Wrocław), specjalizujący się w psychologii klinicznej, świadczący usługi terapeutyczne takie jak: psychoterapia indywidualna, pomoc psychologiczna, terapia par oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie czekaj, umów się na konsultację już dziś!

 

Pomoc psychologiczna w trudnych momentach życia - Psycholog Wrocław


W przypadku trudnych wydarzeń życiowych, takich jak straty, rozstania, trudności w relacjach czy inne sytuacje kryzysowe, nasza interwencja kryzysowa pomoże Ci poradzić sobie ze stresem i znaleźć drogę do odzyskania równowagi psychicznej. Niezależnie od tego, czy masz zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania czy inne trudności psychiczne, nasz psycholog (Wrocław) jest tu po to, aby Ci pomóc. Znamy się na prowadzeniu terapii w kontekście różnych trudności psychicznych. Jako dobrzy psychologowie, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie pracy nad Twoim dobrostanem i pomóc Ci odzyskać radość i pełnię życia.

Poradnia Psychologiczna - Skuteczne Rozwiązanie Problemu Ze Zdrowiem Psychicznym


Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług. Oferujemy pomoc psychologiczną, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb, abyś mógł osiągnąć pożądane zmiany i rozwój osobisty. Gabinet psychologiczny to nic strasznego!

Dodatkowe informacje

Terapeuta udziela telekonsultacji po wcześniejszym umówieniu terminu w rejestracji.

Opłaty za teleporadę należy uiszczać co najmniej 24h przed planowaną konsultacją i przesłać potwierdzenie przelewu na adres rejestracja@ogrodowa.wroclaw.pl wraz z ewentualną dokumentacją, którą chcą Państwo przekazać terapeucie.

Płatności proszę dokonywać na nr konta 81 1140 2004 0000 3502 8006 6178.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni

Rejestracja pod numerem: 71 349 27 21
Specjalista psycholog: mgr Natalia Szumska
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.