Centrum Zdrowia Ogrodowa
 • Wyłącz modyfikację
 • Zwiększ tekst
 • Zmniejsz tekst
 • Skala szarości
 • Wysoki kontrast
 • Negatywny kontrast
 • Jasne tło
 • Podkreślone linki
 • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Dermatolog Wrocław

lek. Anna Domagała


Konsultacje: lek. Anna Domagała - wtorki od 15:00 do 18:00

                      przyjmuje dzieci i dorosłych 

Zapisy: w rejestracji poradni lub telefonicznie - numer: 713492721

Cena:konsultacja 200 zł,w cenie lekarz może wykonać drobny zabieg np. krioterapii

         kontynuacja krioterapii w ciągu 3 miesięcy od wizyty 70 zł

 

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

lek. Anna Domagała

Poradnia dermatologii i wenerologii - specjalista dermatolog, dermatolog dziecięcy Wrocław

W naszej klinice dermatologii i wenerologii zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci, zmian skórnych i narośli. Prowadzimy specjalistyczną i przyjazną każdemu pacjentowi poradnię dermatologiczną zajmującą się wykrywaniem, ograniczaniem oraz leczeniem chorób skóry. Szukasz sprawdzonego dermatologa we Wrocławiu? Każdy specjalista dermatolog przyjmujący w naszej klinice to również wenerolog, który posiada doświadczenie w leczeniu wielu różnych schorzeń skóry, w tym również przenoszonych drogą płciową. W naszej placówce również przyjmuje dermatolog dziecięcy oraz alergolog dziecięcy.

Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, promieniowanie słoneczne, wirusy, bakterie i inne choroby coraz częściej są przyczyną występowania zmian skórnych, chorób włosów i paznokci. Specjalista dermatolog, po przeprowadzeniu wywiadu medycznego, podczas wizyty rozpoznaje przyczyny chorób, zleca badania i prowadzi właściwe leczenie. Najczęstszymi przyczynami zmian dermatologicznych są choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, choroby przenoszone drogą płciową, znamiona, chłoniaki, fotodermatozy, nowotwory, gruźlica, alergie i inne.

Dermatolog Wrocław - oferta i leczenie:

W celu rozpoznania choroby skóry, lekarz najczęściej wykonuje badanie metodą dermatoskopii. Badanie to jest bezbolesne i bezinwazyjne. Nasza poradnia we Wrocławiu dysponuje nowoczesnymi dermatoskopami i elektroagulatorami oraz aparatem do wymrażania. Skutecznie leczymy najpopularniejsze choroby skóry, w tym:

 • trądzik młodzieńczy (trądzik pospolity),
 • trądzik różowaty,
 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • schorzenia alergiczne,
 • schorzenia wirusowe (brodawki, włókniaki, mięczaki zakaźne, nawrotowe opryszczki, półpasiec),
 • zmiany o charakterze łuszczycy,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • grzybica skóry,
 • zapalenie skóry o nieustalonej etiologii (przyczynie)
 • łysienie plackowate,
 • wypadanie włosów,
 • alergie skórne,
 • liszajec zakaźny,
 • przebarwienia, bielactwo,
 • i inne choroby dermatologiczne i weneryczne.

Choroby skóry, włosów i paznokci dotyczą wielu osób, dzieci, osób dorosłych oraz osoby starsze. Często są to choroby zakaźne i uciążliwe. Konsultacja dermatologiczna i szybka diagnoza umożliwia podjęcie odpowiednich działań we wczesnym stadium choroby i znaczne skrócenie okresu leczenia. W poradni wykonywane są również zabiegi dermatologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie oferowane usługi wykonuje lekarz specjalista.

Konsultacja dermatologiczna Wrocław - godziny pracy

W naszej klinice dermatologii we Wrocławiu, lekarze zajmujący się chorobami skóry prowadzą konsultacje dermatologiczne w każdy wtorek od 16 do 18 i w wybrane czwartki od 10 do 12. Podczas konsultacji lekarz dermatolog oceni stan skóry, włosów, czy paznokci (wykona wnikliwe badanie dermatoskopowe w wielokrotnym powiększeniu), zleci dodatkowe badania, bądź od razu zdiagnozuje chorobę i wdroży odpowiednie leczenie (postawienie diagnozy nie zawsze wymaga poszerzonej diagnostyki). W przychodni realizowane są usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz usługi prywatne. Konsultacja w ramach NFZ wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu (lekarza rodzinnego), zaś na wizytę komercyjną (prywatną) nie jest potrzebne skierowanie.

Wymrażanie - Wrocław

Oferujemy zabiegi z zakresu krioterapii, polegającej na miejscowym wymrożeniu tkanki za pomocą ciekłego azotu. Jest to metoda, dzięki której można usunąć brodawki, włókniaki, kurzajki, odciski, blizny oraz zmiany trądzikowe. Usuwanie brodawek wirusowych oraz innych zmian jest bezbolesne. Wymrażanie we Wrocławiu w Centrum Zdrowia Ogrodowa to nie tylko widoczne efekty leczenia, ale także profesjonalna opieka i dbanie o komfort pacjentów. Zmiany skórne bardzo często stają się przyczyną wstydu i ograniczenia kontaktu z ludźmi. Wymrażanie tkanki skórnej to podstawowy zabieg, pozwalający szybko pozbyć się niechcianych defektów. Nasi dermatolodzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania Pacjentów dotyczące zabiegu wymrażania podczas konsultacji dermatologicznej. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze sposoby leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

krioterapia, konsultacja online dermatologiczna

Medycyna estetyczna - peeling Wrocław

Nasi dermatolodzy wykonują zabiegi medycznymi peelingami chemicznymi. Są to działania w zakresie medycyny estetycznej, które pozwalają skutecznie minimalizować defekty związane ze starzeniem się skóry, występowaniem zmarszczek i zrogowaciałego naskórka, bliznami po trądziku oraz przebarwieniami. Peelingi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i wykonywane są przez doświadczonych lekarzy dermatologów, którzy oceniają stan skóry pacjentów, analizują przyczyny i decydują, z jakich zabiegów mogą oni skorzystać.

Elektrokoagulacja, czyli prąd elektryczny zamiast lancetu

Nasz dermatolog we Wrocławiu wykonuje również zabiegi metodą elektrokoagulacyjną polegającą na ścięciu białka tkanek poprzez jego termiczne uszkodzenie, co pozwala leczyć włókniaki, kurzajki, brodawki wirusowe, prosaki, torbiele oraz nadmiernie rozszerzone naczynia krwionośne. Jest to alternatywna metoda do wymrażania. To nieinwazyjny i bezpieczny zabieg z zakresu dermatologii, który w zależności od indywidualnej odporności na ból, może powodować u niektórych pacjentów dyskomfort. Z tego względu jest on czasami wykonywany w znieczuleniu miejscowym. O możliwości przeprowadzenia zabiegu elektrokoagulacji zawsze decyduje specjalista dermatolog, który po wnikliwej konsultacji z pacjentem zaleci najlepszy sposób leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni we Wrocławiu i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

Elektrokoagulacja

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się na wizytę?

Na konsultację dermatologiczną najlepiej ubrać się w luźne, wygodne ubranie. Dermatolog może poprosić pacjenta o rozebranie się, aby mógł sprawdzić wygląd skóry na całym ciele i wykonać badania. Warto pamiętać, że celem konsultacji dermatologicznej jest pomoc Pacjentowi i wyleczenie uciążliwej choroby, dlatego specjalista musi mieć możliwość dokładnego zbadania skóry Pacjenta, stąd prośba o rozebranie się nie powinna zostać źle odebrana.

Jeżeli pacjent posiada zmiany skórne na twarzy, należy pamiętać o demakijażu. Makijaż powoduje zakrycie pełnego obrazu stanu skóry, w związku z czym diagnoza jest utrudniona bądź niemożliwa. Jeżeli pacjent nie czuje się komfortowo bez makijażu, można go zmyć bezpośrednio w Poradni.

Niezależnie od tego, z czym zmaga się pacjent, zalecane jest przybycie na wizytę w niepomalowanych, naturalnych paznokciach zarówno u rąk jak i u stóp. Stan paznokci jest ważnym wskaźnikiem diagnostycznym w wielu chorobach, dlatego dermatolog może poprosić pacjenta o ich pokazanie.

Przed wizytą u dermatologa zalecane jest, aby pacjent obserwował swoje objawy. Istotnych może być wiele czynników takich jak spożywane pokarmy, zmiana otoczenia, zmiana kosmetyków itp. Im więcej informacji zostanie przekazanych, tym będzie możliwa szybsza i skuteczniejsza diagnoza.

Jak przebiega wizyta u dermatologa, na czym polega konsultacja dermatologiczna?

Na początku wizyty specjalista zbiera dokładny wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia Pacjenta. Niekiedy już sam wywiad pozwala postawić wstępną diagnozę - ustalić przyczynę choroby. Lekarz dermatolog zwykle zadaje pytania takie jak:

 • Kiedy pojawiły się pierwsze objawy choroby?
 • Czy Pacjent przewlekle choruje?
 • Czy w rodzinie występowały choroby nowotworowe bądź inne schorzenia dermatologiczne?
 • Czy Pacjent ma jakieś alergie na leki bądź pokarmy?

Lekarz może też zapytać o dietę pacjenta i tryb życia. Warto przed wizytą przypomnieć sobie te kwestie i ewentualnie zanotować stale przyjmowane leki (jeśli Pacjent takowe przyjmuje). Następnie lekarz przechodzi do badania zmian w obrębie skóry, włosów i paznokci (jeśli są dotknięte chorobą). Na podstawie badania skóry i uzyskanych informacji z wywiadu, lekarz dermatolog przygotowuje plan leczenia lub zleca dalszą diagnostykę. Niekiedy podczas pierwszej wizyty jest wykonywana wideodermatoskopia, na podstawie której podczas wizyt kontrolnych specjalista ocenia, czy dane zmiany skórne zmieniają swój wygląd, kształt i zabarwienie. Nasze Centrum Medyczne zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów w regionie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i cenne doświadczenie, dzięki czemu Pacjent może mieć pewność, że otrzyma właściwe leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną.

Czym zajmuje się dermatolog, jakie choroby leczy dermatolog?

Najprościej mówiąc, lekarz dermatolog specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób, których objawy pojawiają się na skórze, włosach i paznokciach. Są to różnorakie stany zapalne, zakażenia i choroby nowotworowe. Dobry dermatolog zajmuje się również problemami estetycznymi skóry, oferując szeroki zakres zabiegów poprawiających jej kondycję tak, aby Pacjent dobrze czuł się w swoim ciele.

Dermatologia, jako nauka, zajmuje się trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry, egzemą i innymi problemami skóry, takimi jak łuszczyca. Zadaniem dermatologa jest zapewnienie skutecznego leczenia i pielęgnacji skóry, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Czym zajmuje się dermatolog-wenerolog?

Dermatolog-wenerolog specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry oraz infekcji przenoszonych drogą płciową. Posiada wiedzę zarówno w zakresie dermatologii, jak i wenerologii, co umożliwia mu kompleksowe podejście do problemów skórnych związanych ze zdrowiem seksualnym. Leczenie oferowane przez wenerologa obejmuje szeroki zakres chorób, takich jak opryszczka, kiła, czy chlamydia, z uwzględnieniem ich wpływu na stan skóry i ogólny stan zdrowia Pacjenta. Dermatolog wenerolog skutecznie leczy "wstydliwe" choroby, dzięki czemu Pacjent odzyskuje pełnię zdrowia i pewność siebie. Potrzebujesz porady wenerologa? Gabinet dermatologiczny to odpowiednie miejsce, gdzie warto szukać pomocy. Skorzystaj z usług naszej Przychodni już dziś!

Czy w Centrum Medycznym Ogrodowa jest możliwa konsultacja dermatologiczna online?

W Centrum Medycznym Ogrodowa głęboko wierzymy w znaczenie bezpośredniej opieki i osobistego kontaktu z naszymi pacjentami. Chociaż rozumiemy rosnące zainteresowanie takimi usługami jak "dermatolog online", po dokładnej analizie doszliśmy do wniosku, że nie będziemy oferować konsultacji dermatologicznych w formie online (wizyty online). Nasze doświadczenie pokazuje, że bezpośrednie spotkania z naszymi dermatologami umożliwiają dokładniejsze badanie i lepsze zrozumienie potrzeb naszych Pacjentów.

Uważamy, że relacja Lekarz-Pacjent budowana podczas wizyt osobistych jest niezwykle ważna - szczególnie, gdy chodzi o kwestie dermatologiczne, które niekiedy dotyczą kwestii intymnych. Stwarzając możliwość bezpośredniej rozmowy i badania, zapewniamy bardziej kompleksową i empatyczną opiekę.

Nasze podejście do opieki zdrowotnej opiera się na zaufaniu i osobistych więziach, które tworzą się między pacjentami a naszymi specjalistami. Uważamy, że konsultacja dermatologiczna "na żywo" zapewnia Pacjentom maksimum komfortu i pozwala uzyskać najlepsze leczenie, dostosowane w oparciu o dokładne badanie dermatologiczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni.

Rejestracja pod numerem: 713492721
Specjaliści dermatolodzy: lek. Anna Czajkowska i lek. Anna Domagała
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.