Centrum Zdrowia Ogrodowa

 • Wyłącz modyfikację
 • Zwiększ tekst
 • Zmniejsz tekst
 • Skala szarości
 • Wysoki kontrast
 • Negatywny kontrast
 • Jasne tło
 • Podkreślone linki
 • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Dermatolog Wrocław

lek. Anna Domagała


Konsultacje: lek. Anna Domagała - wtorki od 16:00 do 18:00

Zapisy: w rejestracji poradni lub telefonicznie - numer: 713492721

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

lek. Anna Domagała

Poradnia Dermatologii I Wenerologii, Dermatolog Dziecięcy Wrocław

W naszej klinice dermatologii i wenerologii zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci, zmian skórnych i narośli. Prowadzimy specjalistyczną i przyjazną każdemu pacjentowi poradnię dermatologiczną zajmującą się wykrywaniem, ograniczaniem oraz leczeniem chorób skóry. Szukasz sprawdzonego dermatologa we Wrocławiu? Każdy specjalista przyjmujący w naszej klinice to również dermatolog wenerolog, który posiada doświadczenie w leczeniu wielu różnych schorzeń skóry, w tym również przenoszonych drogą płciową. W naszej placówce swoje usługi pełni również dermatolog dziecięcy.

Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, promieniowanie słoneczne, wirusy, bakterie i inne choroby coraz częściej są przyczyną występowania zmian skórnych, chorób włosów i paznokci. Specjalista dermatolog po przeprowadzeniu wywiadu medycznego podczas wizyty rozpozna przyczyny chorób, zleci badania i poprowadzi leczenie. Najczęstszymi przyczynami zmian dermatologicznych są choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, choroby przenoszone drogą płciową, znamiona, chłoniaki, fotodermatozy, nowotwory, gruźlica, alergie i inne.

Dermatolog Wrocław - Oferta i leczenie:

W celu rozpoznania choroby skóry lekarz najczęściej wykonuje badanie metodą dermatoskopii. Badanie to jest bezbolesne i bezinwazyjne. Nasza poradnia we Wrocławiu dysponuje nowoczesnymi dermatoskopami i elektroagulatorami oraz aparatem do wymrażania. Oferujemy leczenie dermatologiczne popularnych zmian chorobowych skóry takich jak:

 • trądzik młodzieńczy,
 • trądzik różowaty,
 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • schorzenia alergiczne,
 • schorzenia wirusowe (brodawki, włókniaki, mięczaki zakaźne, nawrotowe opryszczki, półpasiec),
 • zmiany o charakterze łuszczycy,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • i inne schorzenia z zakresu dermatologii.

Choroby skóry, włosów i paznokci dotyczą wielu osób, dzieci, osób dorosłych oraz osoby starsze. Często są to choroby zakaźne i uciążliwe. Konsultacja dermatologiczna i szybka diagnoza umożliwia podjęcie odpowiednich działań we wczesnym stadium choroby i znaczne skrócenie okresu leczenia. W poradni wykonywane są również zabiegi dermatologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie oferowane usługi wykonuje lekarz specjalista.

Konsultacja dermatologiczna

W klinice dermatologii we Wrocławiu, lekarze zajmujący się chorobami skóry pełnią dyżur w każdy wtorek od 16 do 18 i w wybrane czwartki od 10 do 12. Na konsultacji lekarz oceni stan skóry, włosów czy paznokci, zleci niezbędne badania bądź zdiagnozuje chorobę i zaleci odpowiednie leczenie. W przychodni realizowane są usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz usługi prywatne.

Jak przygotować się na wizytę?

Na konsultację dermatologiczną najlepiej ubrać się w luźne, wygodne ubranie. Dermatolog może poprosić pacjenta o rozebranie się, aby mógł sprawdzić wygląd skóry na całym ciele i wykonać badania. Warto pamiętać, że Specjalista ma za zadanie pomóc pacjentowi, dlatego prośba ta nie powinna zostać źle odebrania, a pacjent powinien czuć się komfortowo na wizycie.

Jeżeli pacjent posiada zmiany skórne na twarzy, należy pamiętać o demakijażu. Makijaż powoduje zakrycie pełnego obrazu stanu skóry, w związku z czym diagnoza jest utrudniona bądź niemożliwa. Jeżeli pacjent nie czuje się komfortowo bez makijażu, można go zmyć bezpośrednio w poradni.

Niezależnie od tego, z czym zmaga się pacjent, zalecane jest przybycie na wizytę w niepomalowanych, naturalnych paznokciach zarówno u rąk jak i u stóp. Stan paznokci jest ważnym wskaźnikiem diagnostycznym w wielu chorobach, dlatego dermatolog może poprosić pacjenta o ich pokazanie.

Każdy dobry dermatolog zapyta pacjenta o jego stan zdrowia, choroby, uczulenia czy stale przyjmowane leki. Warto przed wizytą przypomnieć sobie te kwestie i ewentualnie zanotować nazwy przyjmowanych lekarstw, jak i tych, które w przeszłości np. wywołały u pacjenta uczulenie.

Przed wizytą u dermatologa zalecane jest, aby pacjent obserwował swoje objawy. Istotnych może być wiele czynników takich jak spożywane pokarmy, zmiana otoczenia, zmiana kosmetyków itp. Im więcej informacji zostanie przekazanych tym będzie możliwa szybsza i skuteczniejsza diagnoza.

Wymrażanie - Wrocław

Oferujemy zabiegi z zakresu krioterapii, polegającej na miejscowym wymrożeniu tkanki za pomocą ciekłego azotu. Jest to metoda, dzięki której można usunąć brodawki, włókniaki, kurzajki, odciski, blizny oraz zmiany trądzikowe. Usuwanie brodawek wirusowych oraz innych zmian jest bezbolesne. Wymrażanie we Wrocławiu w Centrum Zdrowia Ogrodowa to nie tylko widoczne efekty leczenia, ale także profesjonalna opieka i dbanie o komfort pacjentów. Zmiany skórne bardzo często stają się przyczyną wstydu i ograniczenia kontaktu z ludźmi. Wymrażanie tkanki skórnej to podstawowy zabieg, pozwalający szybko pozbyć się niechcianych defektów. Na wszystkie pytania pacjentów na temat wymrażania zmian na skórze, odpowiedzą nasi dermatolodzy podczas konsultacji. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze sposoby leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

krioterapia

Medycyna estetyczna - peelingi

Nasi dermatolodzy wykonują zabiegi medycznymi peelingami chemicznymi. Są to działania w zakresie medycyny estetycznej, które pozwalają skutecznie minimalizować defekty związane ze starzeniem się skóry, występowaniem zmarszczek i zrogowaciałego naskórka, bliznami po trądziku oraz przebarwieniami. Peelingi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i wykonywane są przez doświadczonych lekarzy dermatologów, którzy oceniają stan skóry pacjentów, analizują przyczyny i decydują, z jakich zabiegów mogą oni skorzystać.

Elektrokoagulacja

Nasz dermatolog we Wrocławiu wykonuje również zabiegi metodą elektro-koagulacyjną polegającą na ścięciu białka tkanek poprzez jego termiczne uszkodzenie, co pozwala leczyć włókniaki, kurzajki, brodawki wirusowe, prosaki, torbiele oraz rozszerzone naczynia krwionośne. Jest to alternatywna metoda do wymrażania. To nieinwazyjny i bezpieczny zabieg z zakresu dermatologii, który w zależności od indywidualnej odporności na ból, może powodować u niektórych pacjentów dyskomfort. Z tego względu jest on czasami wykonywany w znieczuleniu miejscowym. O możliwości przeprowadzenia zabiegu elektrokoagulacji zawsze decyduje specjalista dermatolog, który po wnikliwej konsultacji z pacjentem zaleci najlepszy sposób leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni we Wrocławiu i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

Elektrokoagulacja

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni.

Rejestracja pod numerem: 713492721
Specjalisci dermatolodzy: lek. Anna Czajkowska i lek. Anna Domagała
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.