Centrum Zdrowia Ogrodowa

 • Wyłącz modyfikację
 • Zwiększ tekst
 • Zmniejsz tekst
 • Skala szarości
 • Wysoki kontrast
 • Negatywny kontrast
 • Jasne tło
 • Podkreślone linki
 • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Dermatolog

lek. Anna Czajkowska

lek. Anna Domagała


Konsultacje: lek. Anna Czajkowska - wybrane czwartki od 10:00  do 12:00

                      lek. Anna Domagała - wtorki od 16:00 do 18:00

Zapisy: w rejestracji poradni lub telefonicznie - numer: 71 349 27 21

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

lek. Anna Czajkowska
lek. Anna Domagała

Poradnia Dermatologii I Wenerologii Wrocław

Nasza przychodnia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci, zmian skórnych i narośli. Prowadzimy specjalistyczną i przyjazną każdemu pacjentowi poradnię dermatologiczną zajmującą się wykrywaniem, ograniczaniem oraz leczeniem chorób skóry. Szukasz sprawdzonego dermatologa we Wrocławiu? Każdy specjalista przyjmujący w naszej klinice to również dermatolog wenerolog, który posiada doświadczenie w leczeniu wielu różnych schorzeń skóry, w tym również przenoszonych drogą płciową. W naszej placówce swoje usługi pełni również dermatolog dziecięcy.

Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, promieniowanie słoneczne, wirusy, bakterie i inne choroby coraz częściej są przyczyną występowania zmian skórnych, chorób włosów i paznokci. Specjalista dermatolog po przeprowadzeniu wywiadu medycznego podczas wizyty rozpozna przyczyny chorób, zleci badania i poprowadzi leczenie. Najczęstszymi przyczynami zmian dermatologicznych są choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, choroby przenoszone drogą płciową, znamiona, chłoniaki, fotodermatozy, nowotwory, gruźlica, alergie i inne.

Dermatolog Wrocław - Oferta i leczenie:

W celu rozpoznania powstałych problemów skórnych lekarz najczęściej wykonuje badanie metodą dermatoskopii. Badanie to jest bezbolesne i bezinwazyjne. Nasza poradnia we Wrocławiu dysponuje nowoczesnymi dermatoskopami i elektroagulatorami oraz aparatem do wymrażania. Oferujemy leczenie dermatologiczne popularnych zmian chorobowych skóry takich jak:

 • trądzik młodzieńczy,
 • trądzik różowaty,
 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • schorzenia alergiczne,
 • schorzenia wirusowe (brodawki, mięczaki zakaźne, nawrotowe opryszczki, półpasiec),
 • zmiany o charakterze łuszczycy,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • i inne schorzenia z zakresu dermatologii.

Choroby skóry dotyczą wielu osób, dzieci, osób dorosłych oraz osoby starsze. Często są to choroby zakaźne i uciążliwe. Konsultacja dermatologiczna i szybka diagnoza umożliwia podjęcie odpowiednich działań we wczesnym stadium choroby i znaczne skrócenie okresu leczenia.

Wymrażanie - Wrocław

Oferujemy zabiegi z zakresu krioterapii, polegającej na miejscowym wymrożeniu tkanki za pomocą ciekłego azotu. Krioterapia jest metodą, która znajduje zastosowanie w zabiegach takich jak: usuwanie brodawek, włókniaków, kurzajek, odcisków, blizn oraz zmian trądzikowych. Usuwanie brodawek wirusowych oraz innych zmian jest bezbolesne. Wymrażanie we Wrocławiu w Centrum Zdrowia Ogrodowa to nie tylko widoczne efekty leczenia, ale także profesjonalna opieka nad pacjentami. Zmiany skórne bardzo często stają się przyczyną wstydu i ograniczenia kontaktu z ludźmi. Wymrażanie tkanki skórnej to podstawowy zabieg, pozwalający szybko pozbyć się niechcianych defektów. Na wszystkie pytania pacjentów na temat wymrażania zmian na skórze, odpowiedzą nasi lekarze podczas konsultacji. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze sposoby leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

Medycyna estetyczna - peelingi

Nasi dermatolodzy wykonują zabiegi medycznymi peelingami chemicznymi. Są to działania w zakresie medycyny estetycznej, które pozwalają skutecznie minimalizować defekty związane ze starzeniem się skóry, występowaniem zmarszczek i zrogowaciałego naskórka, bliznami po trądziku oraz przebarwieniami. Peelingi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i wykonywane są przez doświadczonych lekarzy dermatologów, którzy oceniają stan skóry pacjentów, analizują przyczyny i decydują, z jakich zabiegów mogą oni skorzystać.

Elektrokoagulacja

Nasz dermatolog we Wrocławiu wykonuje również zabiegi metodą elektro-koagulacyjną polegającą na ścięciu białka tkanek poprzez jego termiczne uszkodzenie, co pozwala leczyć włókniaki, kurzajki, brodawki wirusowe, prosaki, torbiele oraz rozszerzone naczynia krwionośne. Jest to alternatywna metoda do wymrażania. To nieinwazyjny i bezpieczny zabieg, który w zależności od indywidualnej odporności na ból, może powodować u niektórych pacjentów dyskomfort. Z tego względu jest on czasami wykonywany w znieczuleniu miejscowym. O możliwości przeprowadzenia zabiegu elektrokoagulacji zawsze decyduje specjalista dermatolog, który po wnikliwej konsultacji z pacjentem zaleci najlepszy sposób leczenia.

Umów się na wizytę w naszej przychodni i skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów w sprawie najlepszego sposobu leczenia swoich zmian skórnych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni.

Rejestracja pod numerem: 71 349 27 21
Specjalisci dermatolodzy: lek. Anna Czajkowska i lek. Anna Domagała
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.