Centrum Zdrowia Ogrodowa

  • Wyłącz modyfikację
  • Zwiększ tekst
  • Zmniejsz tekst
  • Skala szarości
  • Wysoki kontrast
  • Negatywny kontrast
  • Jasne tło
  • Podkreślone linki
  • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Ginekolog

dr n. med. Robert Ziółkowski


Konsultacje: wtorki i czwartki od 15:00 do 19:00

Zapisy: w rejestracji lub 71 349 27 21

Rejestracja czynna w godzinach: 8:00 do 18:00

Cena: 250 zł konsultacja z USG 

pozostałe usługi np. cytologia lub pobranie wymazu, płatne oddzielnie wg cennika dostępnego w rejestracji

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

dr n. med. Robert Ziółkowski

Poradnia ginekologiczna Wrocław

Ginekologia to dziedzina medyczna zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób żeńskiego układu rozrodczego.

Specjalista ginekolog z naszego Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu oferuje kompleksową opiekę medyczną dla kobiet w każdym wieku. Dbamy o to, aby nasze pacjentki czuły się komfortowo i bezpiecznie w trakcie wykonywanych badań. Zapewniamy profesjonalne usługi, w tym przede wszystkim badania dla kobiet w ciąży oraz diagnostykę i leczenie chorób kobiecych  przez doświadczonego lekarza ginekologa. Nie unikaj wizyty u specjalisty ginekologa, nie ma się czego wstydzić. W naszej klinice każda pacjentka zostanie profesjonalnie przyjęta. Umów się na wizytę i dołącz do grona zadowolonych Klientek, zwłaszcza jak zaobserwowałaś u siebie niepokojące objawy. W naszej placówce funkcjonuje też poradnia nefrologiczna, do której warto się udać w przypadku niepokojących objawów ze strony nerek.

Przebieg wizyty - konsultacja ginekologiczna i badanie ginekologiczne

Podczas standardowej wizyty w gabinecie lekarz przeprowadza wywiad z pacjentką, a kolejno badanie palpacyjne układu rodnego oraz piersi. Lekarz pobiera również wymaz wydzieliny pochwowej do oceny mikroskopowej oraz wykonuje badanie przezpochwowe. Następnie analizuje, omawia wyniki i wypisuje ewentualne recepty lub skierowania na specjalistyczne badania ginekologiczne.

Dbamy o komfort wszystkich naszych pacjentów, dlatego gabinety w Ogrodowej (na obrzeżach Wrocławia) są przytulnie urządzone i wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Warto wiedzieć, że najlepszy czas na badanie ginekologiczne to pierwsza połowa cyklu miesiączkowego (nie w trakcie miesiączki).

Ginekolog Wrocław - zakres usług

Diagnostyka i leczenie chorób narządu rodnego

Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa.
Specjalizujemy się w leczeniu różnych zmian narządów rodnych tj. nadżerka szyjki macicy, kłykciny kończyste, mięśniaki macicy, endometrioza, zapalenie przydatków i inne. Jeśli masz mniej niż 26 lat zapytaj o możliwość szczepienia przeciw wirusowi HPV.

Leczenie stanów zapalnych

Jeśli dokucza Ci ból podbrzusza, miednicy małej lub narządów płciowych, doskwiera świąd lub zauważyłaś nieprawidłowe upławy, nie bagatelizuj sprawy. Nasz ginekolog we Wrocławiu służy pomocą w wielu dolegliwościach. Nieleczone stany zapalne narządów płciowych mogą się rozszerzyć na dalsze odcinki dróg rodnych, wpływają na płodność, mogą również przenieść się na otrzewną co jest stanem bezpośredniego zagrożenia życia.

Prowadzenie ciąży i badania prenatalne

Zatroszczymy się o fizyczne i psychiczne zdrowie przyszłej mamy, prawidłowy przebieg ciąży oraz monitorowanie rozwoju płodu. Pomożemy Ci przejść przez ciąże tak, byś zachowała piękne wspomnienia z okresu oczekiwania na potomstwo. Przeprowadzamy badania prenatalne, które umożliwiają dokładne określenie stanu i rozwoju dziecka. Nasze pacjentki mogą liczyć na kompleksowe wsparcie lekarza. Nasz specjalista z przyjemnością zajmie się prowadzeniem ciąży.

Poradnictwo antykoncepcyjne - antykoncepcja hormonalna

Nasz lekarz ginekolog podczas konsultacji pomoże dobrać Ci metodę antykoncepcji, która będzie zgodna z Twoim organizmem. Przy wyborze antykoncepcji kierujemy się dobrem naszych pacjentek, proponujemy tylko bezpieczne metody. W zakresie ginekologii oferujemy również zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych. Jeśli szukasz porady z zakresu antykoncepcji, zgłoś się do naszego Centrum (Centrum Medyczne Ogrodowa)i skorzystaj z konsultacji medycznych naszego doświadczonego ginekologa.

Hormonalna terapia zastępcza

Podczas konsultacji ginekologicznej dobierzemy także odpowiednie dawki hormonów: estrogenów i progesteronu kobietom wkraczającym w okres okołomenopauzalny, celem zmniejszenia objawów klimakterium. Pozwoli to uniknąć problemów z uderzeniami gorąca i poceniem się, drażliwością oraz dysfunkcją układu rodnego.

Profilaktyka nowotworowa

Specjalista ginekolog na podstawie wykonanych badań takich jak cytologia, kolposkopia, markery nowotworowe stwierdzi czy występują schorzenia nowotworowe. Specjalista zapewnia także ultrasonograficzną ocenę narządów rodnych i miednicy małej.

Wykonywane badania - Ginekolog Wrocław:

W ramach usług naszego gabinetu zapewniamy możliwość wykonywania badań takich jak: cytologia, cytologia cienkowarstwowa, wymazy z szyjki macicy, usg, oraz wiele innych, które wykonuje ginekolog w Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty poradni, a także do umówienia się na konsultację z doświadczonym lekarzem.

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety do skorzystania z oferty naszej poradni. Z nami możesz być pewna, że otrzymasz opiekę na najwyższym poziomie od doświadczonego lekarza ginekologa. Niezależnie od Twoich potrzeb zdrowotnych, nasza Poradnia Ginekologiczna w Wrocławiu jest gotowa służyć pomocą.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni.

Rejestracja pod numerem: 71 349 27 21
Specjalista ginekolog: dr n. med. Robert Ziółkowski
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.