Centrum Zdrowia Ogrodowa
 • Wyłącz modyfikację
 • Zwiększ tekst
 • Zmniejsz tekst
 • Skala szarości
 • Wysoki kontrast
 • Negatywny kontrast
 • Jasne tło
 • Podkreślone linki
 • Czytelna czcionka
Pokaż opcje

Dietetyk kliniczny,psychodietetyk

mgr Kamila Seifert-Jędrzejczak


Konsultacje: przyjmuje w środy w gabinecie nr 8 na I piętrze w budynku A(obok laboratorium). 

Wejście po godzinach pracy rejestracji możliwe jest od tyłu budynku, przy placu zabaw.

Zapisy: pod numerem telefonu 603 433 172

Kontakt:kontakt@healthymenu.pl

Zapraszamy do naszej placówki:
Centrum Zdrowia Ogrodowa
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

mgr Kamila Seifert-Jędrzejczak

Dietetyk Wrocław

Lekarz przyjmujący w naszym Centrum Zdrowia Ogrodowa to specjalista w sprawach zaburzeń odżywiania. Dr Kamila Seifert- Jędrzejczak jest przede wszystkim dietetykiem medycznym. Główne zajmuje się dieto-terapią Pacjentów mających kilka jednostek chorobowych jednocześnie. Ukończone studia w Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu, Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, ukończona Szkoła Terapii Motywującej w Polskim Instytucie Dialogu Motywującego oraz Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pozwalają na układanie wysokospecjalistycznych planów żywieniowych, które pomogą w zmaganiach odżywiania w czasie choroby.

Poradnia dietetyczna

Dietetyka to nauka zajmująca się sposobem odżywiania, zasadami prawidłowego żywienia, promująca zdrowe odżywianie. Jest to część Ogólnej Poradni Żywieniowej. Gabinet dietetyczny wraz ze współpracą pacjenta opracowują plan żywieniowy oparty na szeregu wywiadów żywieniowych. Zostanie przeprowadzona analiza składu ciała oraz zostanie omówiony dotychczasowy sposób funkcjonowania. W ramach takiej wizyty zostaną uwzględnione wszelkie dolegliwości Pacjenta oraz nietolerancje pokarmowe czy przyjmowane leki.

Zdrowa dieta - czyli jaka?

Dobrze dobrana dieta - czyli zdrowa dieta jest bardzo ważna dla każdej osoby. Dobrze dobrana dieta pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej i budowania masy mięśniowej, która usprawni nasz organizm. Zdrowe odżywianie powinno być wpisane w naszą codzienność dla lepszego samopoczucia i zdrowego ciała.

Z pomocy dietetyka czy dietetyka klinicznego powinny skorzystać osoby które:

 • mają problemy z wagą przy chorobach tarczycy,
 • mają nadwagę lub otyłość,
 • zmagają się z chorobą Hashimoto, cukrzycą, nadciśnieniem,
 • mają problemy jelitowe czy choroby refluksowe,
 • walczą z chorobą nowotworową,
 • mają zaburzenia układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia, biegunka).

Poradnia dietetyczna zapraszamy nie tylko osoby z problemami chorobowymi, ale także sportowców, kobiety w ciąży, czyli wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia - by zadbać o swój stan zdrowia. W poradni dietetycznej na każdego Pacjenta czeka lekarz z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą z zakresu dietetyki.

Dietetyk kliniczny - Wrocław

Dietetyka kliniczna zajmuje się sposobem żywienia u osób, które są w trakcie poważnej choroby lub mają kilka chorób w jednym czasie. Dietetyk kliniczny posiada odpowiednią wiedzę jak żywić pacjenta na poszczególnych etapach choroby, tak by choroba się nie rozwijała i pomogło to w poprawie stanu zdrowia. W poradni dietetycznej u usług profesjonalnego dietetyka, który stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, zostaną zmienione przyzwyczajenia żywieniowe, by jak najlepiej wspomóc proces leczenia. Jeśli zmagają się Państwo z problemami żywieniowymi związanymi z towarzyszącymi chorobami, to warto zasięgnąć porady dietetyka klinicznego, który pomoże dobrać składniki odżywcze i opracować plan żywieniowy odpowiedni do trybu życia. Jeśli zaś podejrzewają Państwo u siebie choroby metaboliczne, to nasza poradnia diabetologiczna czeka na Państwa. Polecamy skorzystać z porady lekarza diabetologa (równolegle z konsultacją dietetyczną), który sprawdzi Państwa podejrzenia i w razie potrzeby wdroży odpowiednie leczenie. 

Pierwsza wizyta poświęcona jest na wywiad dotyczący obecnego sytuacji i na analizę składu ciała, by zapoznać się z faktycznym stanem zdrowia. W przyjaznej atmosferze zostanie opracowany plan dalszego działania.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej przychodni.

Rejestracja pod numerem: 713 492 721
Specjalista dietetyk: mgr Kamila Seifert-Jędrzejczak
ul. Eluarda 7 54-019 Wrocław

Nasza strona używa ciastek w celu przechowywania ustawień.